Krásné a funkční prádlo pro miminka i starší děti. Aby se děti nepotily a mohly si hrát.

menu 0

TIP

Festival o těhotenství a porodu

 

Respekt k potřebám matky a dítěte
za všech okolností.

 

V květnu se v rámci Světového týdne respektu k porodu již tradičně uskuteční Festival o těhotenství, porodu a rodičovství. Maraton přednášek a webinářů na témata těhotenství, porod, rodičovství a ženská inspirace, přehlídka ekologických a udržitelných řešení v rámci virtuální výstavy Homo Ecologicus, poradenská zóna, festivalová dárková hra a mnoho dalšího. Letos s mottem „Respekt k potřebám matky a dítěte za všech okolností“.

Jsme velmi rádi, že jsme pro letošní rok partnery festivalu. Je nám ctí.

Vzhledem k aktuální situaci proběhne festival online. Díky tomu tentokrát nepůjde o týden, ale hned 14 dní plných informací, péče, pochopení a inspirace, a to přímo u Vás doma, 17. – 30. 5. 2021.

Posláním festivalu je, aby Vaše děti mohly přicházet na svět v radosti a bezpečí a abyste se Vy, jejich rodiče, mohli svobodně rozhodovat na základě spolehlivých informací. Autorkám záleží také na tom, abychom všichni mohli žít v harmonii s lidmi kolem nás, s přírodou a se sebou samotnými. To jsou hodnoty, které jsou nám v duomamas blízké a jsme rádi partnery akce.

Více na www.respektkporodu.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies OK