Krásné a funkční prádlo pro miminka i starší děti. Aby se děti nepotily a mohly si hrát.

menu 0

Duomamas je česká rodinná firma. Specializujeme se na funkční oblečení pro děti a jejich maminky hlavně proto, že jsme sami rodiči malých potomků.

Funkční materiály jsou vhodné pro děti atopiky i alergiky. Jsou velmi jemné, nejvyšší kvality, vysoké gramáže. Údržba není složitá, zvládnete ji doma. Funkční materiály jsou samočistící, není nutné je často prát.

Šijeme zejména z přírodních materiálů - bambusu a merina. Obě látky jsou vhodné pro děti i dospělé. V zimě hřejí, v létě chladí a na dotek překvapí svou jemností. Díky tomu, že se jedná o antibakteriální materiály, není potřeba je často prát. Také jsou antimikrobiální, což znamená, že pot odvádí od těla a nemnoží se zde nevhodné bakterie.

Jako firma usilujeme o respektování principů fair trade. Zajímáme se o ekologické a etické standardy dodržované při samotném výrobním procesu látek. Šijeme zde v Čechách za plnohodnotné ceny. Známe své dodavatele osobně, naši zaměstnanci pracují za férové ceny.

 

Bambus je totiž čyřikrát savější než bavlna. Bambusová viskoza je na omak jemná, hladká, chladivá, ale zároveň v zimě zahřeje. Díky nízkému podílu elastanu (5-10%) naše výrobky drží tvar a nevytahují se.

Merino vlna je druh ovčí vlny s mnoha přednostmi. Tou hlavní je termoregulace – v létě chladí, v zimě hřeje. Je prodyšná a odvádí vlhkost od těla. Oblečení je tím pádem suché, ale stále hřeje. Merino je přirozeně hypoalergenní, antibakteriální a má samočistící vlastnosti. Také chrání proti UV záření. K merino vlně není potřeba přidávat příměsi udržující elasticitu, sama v sobě má tyto vlastnosti, aniž by docházelo k vytahávání.

Naše merino je velmi jemné, je vhodné i pro velmi citlivou pleť a atopickou kůži. Také splňuje etické normy výroby (mulesing free - nedochází k znetvoření ovcí, eticky šetrné získávání vlny, nedochází ke zranění ovcí, jehňat).

Látky a potřeby kupujeme pouze od ověřených dodavatelů z České republiky. Naše švadleny jsou také místní. Všechny materiály splňují nejpřísnější normy pro děti od narození a mají atest Oeko-TexⓇ standard 100, I. třídy - oděvy pro děti do věku tří let. Střihy jsme pečlivě testovali na sobě a vlastních dětech. Naše kolekce je dostupná v mnoha barvách a pro svou jednoduchost se hodí ke všemu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies OK