Krásné a funkční prádlo pro miminka i starší děti. Aby se děti nepotily a mohly si hrát.

menu 0

Napsali o nás

 

Děkujeme za vlídná slova a pochvaly!

Recenze na body z merina značky Duomamas

“Přiznávám, že je to nejčastěji oblékaný kousek Majdovy garderoby. Oblíkám mu ho pořád dokola, protože mu je v něm teplo a když ho na procházku ven moc navleču, tak vím, že mu pod kombinézou nebude ani zpocenému zima. Merino nesaje mokro jako bavlna a rychle schne.”

celý text: Sebevedomarodina.cz

Duomamas o nás píší

“Mámy přejí mámám a vzájemně se podporují. Duomamas tvoří pro mámy a o mateřských tématech také píší na svém blogu. Psali i o nás a o porodech, nejen proto, že jsou našimi partnerkami v našich snahách o péči o respekt k potřebám matky a dítěte za všech okolností.”

celý text: www.respektkporodu.cz

Svět lokálních značek

“U značky Duomamas najdete funkční oblečení pro miminka i starší děti a také doplňky pro maminky. Výrobky nesoucí tuto značku kombinují kvalitu, funkčnost a estetickou stránku. ”

celý text: www.lokala.cz

Madame Coquette: fashion inspiration.

“My už je nosíme několik týdnů a tak můžu říct, že je to oblečení opravdu ve skvělé kvalitě.”

celý text: www.madamecoquette.cz

iKarkulka: Nová česká značka s dětským oblečením a doplňky.

“Velmi ráda klukům koupím na zimu i jejich oblečení s merino vlnou, na to se těším hodně. A taky ráda podpořím českou značku, jednu moc milou holku :-) Ať se daří a děkujeme!”

celý text: ikarkulka.blogspot.com

Mámou stylově: Pestrobarevné basic oblečení Duomamas.

“Sárince jsem dokonce tričko musela přeprat v ruce, aby si ho mohla vzít i druhý den, což se málokdy stává. A mě tedy oblečky svými vlastnostmi taky nadchly, přemýšlím, že si objednám i tričko pro sebe :).”

celý text: www.mamou-stylove.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies OK