Krásné a funkční prádlo pro miminka i starší děti. Aby se děti nepotily a mohly si hrát.

menu 0

O nás

Původně projekt duomamas vznikl jako spolupráce dvou kamarádek - maminek. Jenže jak šel čas, naše názory se rozešly a my jsme se dohodly na rozdělení. E-shop jsme založily proto, že jsme pro děti chtěly funkční a zároveň krásné oblečení. Běžný výběr je malý a na objednávky se dlouho čeká. Proto jsme se rozhodly vytvořit vlastní značku, ze které se nakonec stal rodinný podnik.
 

Děláme věci poctivě a prioritou je pro nás kvalita. Pečlivě jsme vybíraly materiály, naším největším přáním bylo skloubit kvalitu, funkčnost a estetickou stránku. Všechny materiály splňují nejpřísnější normy pro děti od narození a mají atest Oeko-TexⓇ standard 100, I. třídy - oděvy pro děti do věku tří let. Střihy jsme pečlivě testovaly na vlastních dětech. Vše máme skladem v několika kusech a mnoha nádherných barvách. Naší značku budujeme nejen my, ale i naše celé rodiny. Oslovily jsme také mnoho našich přátel. Naše oblečky jsou sice jednoduché, přesto maximálně výkonné. Budou sloužit vám i vašim dětem. A vězte, že i naše děti je nosí. A jak rády! Svým zákazníkům nasloucháme a uděláme pro ně vše.

 

Jako firma se zasazujeme za maximální respektování principů fair trade. Zajímáme se o ekologické a etické standardy dodržované při samotném výrobním procesu látek. Šijeme zde v Čechách za plnohodnotné ceny.

 
 

 Další informace o našich materiálech naleznete zde.
KONTAKTY
Chcete-li se o nás dozvědět více o nás, koukněte na náš blog, kde najdete spoustu zajímavých tipů, článků, rad a receptů, nebo na náš facebook či instagram :-)
Za vaše postřehy či připomínky budeme rádi. Pište na info@duomamas.cz

Nebo volejte: 777 052 315 nebo 776 606 082

 

o nas

Eva
Jsem mámou tří malých rošťáků, manželkou skvělého chlapa, majitelkou uštěkaného pejska a nalezeného kocourka bez ocásku. Všichni žijeme na okraji Prahy v domě se zahrádkou, kde ráda pečuji o své blízké, čtu si nebo zahradničím. Jako rodina jsme hodně soudržní, vše děláme společně. Jezdíme často na výlety, navštěvujeme hrady a zámky, a protože se mi líbí moderní umění, chodíme do galerií. Jsem vystudovaná lingvistka, před rodičovskou dovolenou jsem se věnovala obchodu a překladu.
 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies OK