Krásné a funkční prádlo pro miminka i starší děti. Aby se děti nepotily a mohly si hrát.

menu 0

Je nám pět ... část 1., jak jsme začínali

 

Je nám pět. Pět let funguje náš e-shop. Šijeme déle. A jak to celé vlastně začalo?

 

Jak už název napovídá, celá myšlenka vznikla v hlavách dvou kamarádek. Mé a mé kamarádky Petry (ta i vymyslela název). Samy jsme totiž dlouho hledali e-shop s funkčním oblečením, který by měl věci skladem, byl přehledný, šil z certifikovaných materiálů. Nenašly jsme a tak jsme začaly šít samy. Brzy jsme si ale uvědomily, že situace je neúnosná, oslovovaly nás další a další kamarádky a známé, také obchody, ať jim ušijeme do jejich skladu. A tak jsme v zimě pomalu začaly pracovat na e-shopu. Za grafikou stojí můj báječný muž.

Pár dnů před spuštěním e-shopu jsme se ale s Petrou pohádaly. A ona řekla, že z projektu odchází. Nebudu lhát, bylo to nesmírně těžké období. Byly jsme si blízké, naše děti se dobře znaly. Proplakala jsem několik nocí. Myslela jsme, že projekt vzdám. Měly jsme u švadlen přes 200 kilo láteka plný sklad našitých věcí, e-shop před spuštěním, nasmlouvané dodavatele, tiskoviny vytištěné. Sebrala jsem všechnu odvahu, otřela slzy a šla do toho. A nelituju! Je to náročné, ale krásné. Díky této práci jsme poznala spoustu zajímavých lidí, obohatila svůj profesní život. S Petrou se bohužel vůbec nevídáme, naše přátelství skončilo. Je mi to líto, ale takový je život. Zpětně jsme moc ráda, že jsem měla odvahu a nevzdala to.

Děkuju tímto hlavně vám, našim zákazníkům! Držíte nás v časech lehkých i těch těžkých (teď covidových). Jsem vám velmi vděčná. Děkuju z celého srdce!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies OK